עבודות בחו"ל – המדריך המקיף

עבודות בחו"ל לישראלים אפופות תמיד בזוהר וברצון לעשות כסף כסף ועוד כסף. למד מי מציע לכם עבודות בחו"ל, מה עליך לבדוק וממה להיזהר, ואילו סוגי עבודות תוכל למצוא עבור ישראלים בחו"ל
*רשימת חברות ואתרים העוסקים בעבודות בחו"ל בתחתית הדף

עבודה בחו"ל חובקת עולם: כל מה שאתה צריכים לדעת

כמה מאיתנו מקשרים את צמד המילים הזה, "עבודות בחו"ל" להרבה כסף, חיים נוחים ונפלאים במדינה מרוחקת, תנאים מופלאים ובעיקר: הרבה הרבה כסף.
אין מה לעשות: המושג "חו"ל" תמיד יתקשר אצלנו, הישראלים, לחופשה וכסף. אבל במציאות עבודות בחו"ל הן לא בהכרח דבר כל כך נעים והתנאים המוצעים לישראלים עבור עבודות בחו"ל פעמים רבות רחוקים מלהיות נוחים. מצד שני, הסכומים שתוכל להרוויח בעבודה בחו"ל  גבוהים מאוד ומושגים תוך פרק זמן לא רב. מאחר ובמדינות העולם המערבי ישראלים שאינם נושאים דרכון זר מעבר לדרכון הישראלי זקוקים לאשרת שהיה ולאשרת עבודה, לא קל למצוא עבודות בחו"ל. על הנישה הזו התלבשו כמה חברות שמציעות לישראלים עבודות זמניות שונות בחו"ל ובעיקר בתעשיית המכירות. עבודות אלה מתאימות בעיקר לצעירים שמחפשים עבודה זמנית כדי לחסוך לטיול הגדול למזרח או ללימודים.

מה לבדוק לפני שמתפתים לעבודה בחו"ל

עבודות בחו"ל – היכן מתחילים לחפש?

המקום הראשון וכמעט היחיד להתחיל לחפש עבודה בחו"ל הוא האינטרנט. אתרים רבים ורשתות חברתיות מציעים מאות הצעות עבודה שונות ומגוונות בחו"ל. בנוסף, תוכל למצוא ברשת לוחות מודעות המציעים משרות רבות בחו"ל. אם מצאת חברה ועבודה שנראית לך מתאימה עבורך כדאי לקבוע פגישה עם מספר חברות על מנת שתוכל להשוות ביניהן ולהתרשם מהאנשים ששולחים אותך לחו"ל.
בהמשך תוכל לראות רשימה של מקומות המציעים עבודות בחו"ל.

גם העיתונות מלאה בהצעות של עבודות בחו"ל ולעיתים גם בצמתי הכבישים ניתן למצוא שלטים בנוסח "עבודה חוקית בחו"ל" – משלטים אלה אנו ממליצים לך להיזהר.

סוגי העבודות הנפוצות בחו"ל

רשימת חברות ואתרים המציעים עבודות בחו"ל

טיפ: למרות הזוהר שנכרך בה, עבודות בחו"ל לעיתים כרוכות בקשיים רבים. לפעמים לא קל למכור או לעשות כסף, ותידרש למאמץ רב ועבודה קשה, לעיתים בתנאי מזג אוויר לא קלים. קיימים אמנם סיפורים רבים על כאלה שנסעו ועשו "ים כסף", אבל אל תתפתה בקלות: ישנם סיפורים רבים לא פחות על כישלונות.

חייל , לפני שאתה משתחרר ונוסע לחו"ל בדוק האם אתה זכאי לדמי אבטלה לחיילים משוחררים' כיצד ליצור קשר עם הלשכה להכוונת חיילים משוחררים והיכן נמצא משרד הפנים הקרוב אליך בו אתה יכול לעשות דרכון חדש.

 

 

אודות   |   יצירת קשר   |   מפת האתר   |   קישורים   |   תקנון   |   פרסמו אצלנו