הכנסה נוספת– מה היית עושה עם עוד כמה אלפי שקלים בחודש?

לא מצליח לגמור את החודש?, רוצה לקנות רכב חדש? למה שלא תנסה לייצר לעצמך הכנסה נוספת על ידי עבודה שניה ותרוויח עוד כמה גרושים. אבל לפני שאתה רץ לנקות חדרי מדרגות למד כיצד תוכלו לייצר לעצמכם הכנסה נוספת  מבלי להכנס לשיטות של "כסף קל" ומצד שני בלי לשבור את הגב עם סמרטוט ודלי. וגם: כמה טיפים שיעזרו לך בדרך למימוש החלום לסגור את המינוס בבנק.

הכנסה צדדית – עוד אמצעי לסייע לך לגמור את החודש

אם אתה כמו ישראלים רבים אחרים מתקשה לגמור את החודש, הכנסה נוספת צדדית עשויה להיות הפיתרון עבורך. גם אם אתה מרוויח יפה, ייתכן ויש לך זמן להכניס עוד סכום נאה הבייתה. זה לא אומר בהכרח שעליך להתחיל לשטוף חדרי מדרגות או לשמור בכניסה לקניון, למרות שאופציות אלה משמשות בהצלחה רבים שמעוניינים בהכנסה צדדית נוספת. ישנן עוד אפשרויות מגוונות שיאפשרו לך לעשות עוד אקסטרה כסף מבלי לאבד יותר מדי שעות שינה. אחת האפשרויות שעומדות בפניך לייצר עבודה שניה היא לעבוד מהבית באינטרנט למשל, וחיפוש עבודה מהבית הוא לא עסק קשה במיוחד. אפשרות נוספת היא ללמוד כמה שיטות להרוויח כסף קל באינטרנט או מהבית, אך במרבית המקרים שיטות אלה (למרות שהן עובדות) עשויות להיות לא מספקות מבחינה כלכלית למי שבאמת זקוק לכסף. אז איך בכל זאת אפשר להצליח ביצירת הכנסה נוספת צדדית ואיך מוצאים עבודה שניה? להלן שתי דרכים לא רעות בכלל:  

יצירת הכנסה נוספת על ידי הקמת עסק קטן

אם יש לך יכולת, כישרון או יוזמה הקמת עסק קטן עשוייה לייצר עבורך הכנסה צדדית נוספת ולהיות עבודה שניה, שעשוייה בעתיד אולי אפילו לצמוח להכנסה עיקרית לא רעה בכלל. כך למשל, אם אתה יודע לתפור תוכלו תמיד לייצר הכנסה נוספת מתיקונים (תתפלא אולי לגלות כמה מהשכנים שלך זקוקים לשרות כזה...). אם יש לך חיבה יתרה לשיפוץ ריהוט עתיק, למה שלא תעשה מזה קצת כסף, אם יש לך הבנה במחשבים הצע לתושבי השכונה שרות תמיכה ועוד ועוד. אפשרויות אחרות עשויות להיות אינסופיות ולכלול הקמת אתרי אינטרנט או כל עיסוק אחר בתחום האינטרנט, שיווק והפצה, מתן שרותים שונים ועוד. האפשרויות, כאמור, אינסופיות ומושפעות גם מהזמן שתוכל להשקיע לטובת העניין, המשאבים (הנפשיים והכספיים) ועוד.
הקמת עסק קטן היא לא עניין מסובך, אך היא תדרוש ממך להכיר כמה כללים ופעולות הכרחיות שיהיה עליך לעשות, כמו לפתוח תיק עוסק מורשה, לערוך אולי תאום מס, להסדיר את כל נושא החשבונות שלך ועוד ועוד. קיימים אתרים רבים באינטרנט שמציעים שלל עצות והנחיות כיצד להקים עסק קטן או איך מוציאים חשבונית מס וגם ארגונים וגופים שונים שיוכלו לסייע לך בצעדים הראשונים, כולל לעיתים גם השקעה או הלוואות  נוחות לצורך העניין.

קח בחשבון, שהקמת עסק קטן היא דרך מצויינת ומספקת מאוד לייצירת הכנסה נוספת צדדית אך היא תדרוש ממך השקעה ומחויבות על מנת להצליח.

השגת הכנסה על ידי חיפוש עבודות כפרילנסרים באינטרנט

האינטרנט הוא מקום המפגש הגדול ביותר של כל מי שמחפש לייצר לעצמו הכנסה נוספת צדדית או מי שמחפש לשכור אנשים כמוכם. כל שעליך לעשות הוא להיכנס לאתר דוגמת זה בחר את התחום שמעניין אותך ותקבל מייד ולמשך תקופה הצעות שונות לעבודה כהכנסה נוספת בתחומים שבחרתם ועל פי הקריטריונים שהגדרתם באתר. בחלק מהאתרים ההרשמה כרוכה בתשלום חודשי של כמה עשרות שקלים – אבל זה שווה את זה אם אתה רציני, מאחר והוא מאגד בתוכו את המספר הגדול ביותר של הצעות עבודה בתחומים רבים הן מהבית והן עבודה במשרות מלאות במקום עבודה מסורתי.
על מנת להתחיל לחפש וליצור לעצמך עבודה שניה עליך לעדכן את קורות החיים שלך ולציין או להדגיש בהם את התחומים בהם אתה מתמחה.

כמה עצות לפני שתצא לעבודתך הנוספת

עבודה שניה  במשרה נוספת עשוייה להיות לא פשוטה כפי שהיא נראית. כדברי המשפט הידוע באנגלית "אל תנגוס יותר ממה שאתה יכול ללעוס" – אל תקח על עצמך יותר מכפי שאתה מסוגל לממש. אם תתחייב למשל לאפות חמש עוגות יום הולדת בתשלום, אך תוכל להקדיש לזה רק שעתיים בערב כשהילד צורח ורעב ואתה כבר נופל מהרגליים – חבל על הזמן (שאין לך). כדאי תמיד להתחיל בקטן, לא להבטיח לאיש דבר ולא להיתפס להבטחות של אחרים.
נסה לנהל את הזמן שלך נכון, מה שמתחיל בהערכה נכונה של הזמן שעומד לרשותך. נסה להכין תוכנית תזמון וכלול בה את כל מה שעשוי להשתבש בדרך (האוטובוס מאחר, המחשב עובד לאט ועוד ועוד). אם אתה עובד מהבית הכן לעצמך פינת עבודה מסודרת ונסה להפריד בין המטלות של הבית ובין העבודה.

טיפ:
רשתות ופורומים חברתיים הם מקום מצויין לפגוש אנשים כמוך ולהתחיל לקבל רעיונות וכיוונים למימוש ו למי שמעוניין לחפש לקוחות או שותפים וגם בעלי ניסיון שיעניקו עצות מועילות.
 
אם החלטת להקים עסק וליצור באמצעותו הכנסה צדדית קרא עוד על הלוואות לעסקים ועל דרכים נוספות לעשות כסף מהיר מהבית

 

אודות   |   יצירת קשר   |   מפת האתר   |   קישורים   |   תקנון   |   פרסמו אצלנו