איך לעשות כסף באינטרנט באמצעות תוכנית שותפים

האינטרנט הוא כלי להעברת סכומי כסף עצומים מדי יום – חשוב רק כמה מוצרים ושירותים נמכרים באתרים שונים בארץ ובעולם מדי יום: המון! אחת השיטות המוצלחות יותר לעשות כסף באינטרנט היא שיטת השותפים, המכונה גם אפיליאייט מרקטינג (Affiliate Marketing). באמצעות שיטה זו גולשים רבים מרחבי העולם וכמובן גם מישראל הצליחו לעשות הון לא קטן. איך זה עובד? כל התשובות במאמר זה.

איך לעשות כסף באינטרנט – הכירו את שיטת תוכנית השותפים

תוכנית שותפים מבוססת על עקרון בסיסי מאוד שנכנס לחיינו מאז פרץ האינטרנט לעולם: אפשר לשווק ולעשות כסף באינטרנט, שהפך כבר מזמן לאמצעי כלכלי חשוב בעולם כולו. בפועל, רשת של שותפים היא סוג של קהילה עסקית שפועלת מול מפרסמים שמעוניינים למכור את המוצרים או השרותים שלהם באינטרנט, אבל לא מעוניינים להוציא סכומי כסף גדולים על פרסום. השיטה עובדת באופן הבא: נניח שחברה X מייצרת ומוכרת טרקטורים. השותפים של חברת X פועלים על מנת לשווק ולפרסם את הטרקטורים של החברה בכל האמצעים שהאינטרנט מספק ומעבר לכך. במידה ואחד השותפים מכר טרקטור - חברת X תשלם לו עמלה על המכירה. בין השאר, על מנת למכור את הטרקטור תוכל לרכוש מודעות ממומנות בגוגל, לפרסם באתרים הקשורים לנהגי טרקטור או חקלאות, להתקשר לקיבוצים, מושבים ועוד ועוד – כל דרך יצירתית למכור.

למעשה,
מחקרים שנערכו על שיטה זו הוכיחו כי היא אכן כדאית ומניבה מחזור מכירות עצום בעולם כולו.

איך לעשות כסף באינטרנט באמצעות תוכנית השותפים – שלושת כללי הזהב

כאמור, שיטת השותפים היא דרך נוספת לעשות כסף באינטרנט, בין אם כהכנסה צדדית נוספת ובין אם כדרך לעשות כסף מהבית. מצד שני, קח בחשבון שאין דבר כזה התעשרות קלה ואין נוסחאות קסם להצלחה – תצטרך להשקיע עבודה, אולי גם כסף וגם קצת מזל לא יזיק. אז איך להתחיל לעשות כסף באינטרנט באמצעות תוכנית השותפים? הנה שלושת תנאי הזהב שעליכם לקיים:

איך לעשות כסף באינטרנט בתוכנית שותפים - מהלכה למעשה

תוכנית שותפים מאפשרת לכם להשקיע כמה זמן שתרצו – משעה בשבוע ועד 24 שעות ביממה (אל תגזים!...). מי שכבר התנסה בשיטה זו יוכל לספר לך שמומלץ לעסוק בתחום באופן פעיל על מנת לעשות כסף באינטרנט באמצעותה. על מנת להתחיל עליכך להקים אתר פעיל או אתר נישה (שהוא חלק מאתר ראשי של רשת שותפים). את האתר יהיה עליך לקדם באמצעות שיטות לקידום אתרים. ככל שהאתר שלך יהיה מקודם יותר כך יקל עליך להגיע ללקוחות וללקוחות אליך. כמובן שהאינטרנט מאפשר לך למכור כל דבר אך כדאי לכם להתמקד בתחומים שאתה מבין בהם, או ללמוד באופן יסודי תחומים חדשים. נסה להיות יצירתיים במציאת דרכים לשווק את המוצר או השרות שאתה מנסה למכור.

תוכנית השותפים "קליק און" נחשבת למובילה בישראל וקל להצטרף אליה. פשוט מלא את הפרטים באתר, הסבר איזה אתר יש לך שדרכו אתה מתכוון בין השאר לקדם את המוצרים והשירותים השונים או הסבר שאין לך אתר במידה ואכן זה המצב, ותאושר תוך יום. 

תוכנית שותפים נוספת בישראל (יש רק שתיים חזקות) היא וויסל – הירשם לוויסל במקביל, זה לא עולה לך כסף
 

חשוב שתדע שקיימות שיטות שונות להרוויח בתוכנית שותפים ולאו דווקא ממכירה ממשית. כך למשל, ישנם מפרסמים שמשלמים לך על כל הקלקה בקישור או הקלקה על פרסום שאתה מפרסם באתר שלך, שמוביל את הגולשים למוצר אותו הם מפרסמים. בנוסף, ישנם מפרסמים המתגמלים על הפניית לקוח בדרך אחרת או הפנייה של המפרסם לעסקה – גם אם אתה לא זה שסגר את העסקה בסופו של דבר ועוד ועוד.

כמה תוכלו להרוויח באינטרנט באמצעות תוכנית שותפים 

גובה העמלות שמשולמות במסגרת תוכניות שותפים שונות משתנה מעסקה לעסקה, ממפרסם למפרסם ובהתאם לתוכניות שונות ומגוונות שמוצעות ומתואמות לנסיבות שונות. למעשה, תוכל להצטרף לכמה תוכניות שותפים שתרצה – אף אחד לא מגביל אותך. התשלום עצמו מתבצע על ידי PayPal, גוגל צ'ק אאוט, העברה לחשבון הבנק שלכם או משלוח המחאה בדואר.

בפועל, תוכל להרוויח עמלות שתגענה מאחוזים בודדים ועד ל-70% (תלוי בסוג המוצר שאתם מוכרים), ולהרוויח עשרות עד מאות ואף אלפי דולרים על כל מכירה.

 

קרא עוד איך לעשות כסף מהיר מהבית ועד עבודה מהבית באינטרנט

 

אודות   |   יצירת קשר   |   מפת האתר   |   קישורים   |   תקנון   |   פרסמו אצלנו