דרושים בצפון – מדריך למחפש עבודה בצפון הארץ

חיפוש עבודה בצפון

 חיפוש עבודה בצפון 

 

מחפשים עבודה בצפון? שוקלים לעבור לאזור הפסטוראלי של צפון הארץ ורוצים לוודא קודם אפשרויות תעסוקה? רוצים למצוא משרות פנויות בצפון ולא יודעים איך?

המאמר הבא יסקור את אפשרויות התעסוקה העיקריות בצפון הארץ וינסה להציע כמה שיותר דרכים לייעל את חיפוש העבודה שלכם. 

 

בשנים האחרונות המצב התעסוקתי בצפון הארץ השתפר באופן משמעותי והיום ניתן למצוא תעשיה בצפון שלא נופלת במעום מהתעשיה באיזורים אחרים בארץ.
אך לא רק תעשיה, גם מרכזי הייטק רבים היגרו לצפון והיום כאשר מחפשים בין מודעות הדרושים בקריות או במודעות הדרושים בחיפה רואים עשרות חברות הייטק שהחליטו להקים את המרכזים שלהן במרכזים בצפון.  

לוחות דרושים בצפון

לוחות דרושים גדולים מספקים למשתמשים אופציה לפלח את מאגר המשרות באתרים ולמצוא רק את המשרות בצפון הארץ, אלה בעלי יכולות הפילוח המתקדמות יותר מאפשרים לכם לפלח גם לפי תחום מקצועי וגם לפי אזור החיפושים ולכן בשלב ראשון מומלץ להכנס למספר לוחות דרושים ולראות מה מגוון המשרות שהם מציעים - אולי לא תצטרכו לעבוד קשה והם ימצאו את עבודת החלומות שלכם.

 

אחרי שסיימתם את החיפוש הראשוני באתרי לוחות דרושים, כדאי להרשם לסוכן חכם בכל אחד מהאתרים, כי הם נוהגים להתעדכן בתדירות גבוהה ומשרות בצפון נוטות לא להגיע במסות גדולות אלא לטפטף פעם בכמה ימים, כך לא תפספסו משרות. ובמקרה של עבודות בצפון מומלץ גם לנצל את כל החידושים שיש לאתרים הללו להציע לכם ולהרשם גם לעידכונים בסלולארי או לאפליקציה לדפדפן, במקרה הזה הכלל של כל הקודם זוכה תקף יותר מתמיד.

מוסדות ציבוריים

למוסדות ציבוריים בצפון הארץ יש מודעות גבוהה מאוד לנושא התעסוקה ולכן הוקמו אתרים ייעודיים רבים למחפשי עבודה בצפון. לרוב כל אתר ירכז בתוכו משרות שקשורות לעיר גדולה בצפון או למספר ישובים קטנים שנמצאים באותו אזור גאוגרפי ולכן אם אתם גרים באחד מישובי הצפון או רוצים לעבור לצפון וכבר יודעים לאן בדיוק, מומלץ פשוט לחפש באתר העירוני או באתר של המועצה האזורית, לרוב הם יכלולו לוח דרושים או הפניה ללוח דרושים עם משרות פנויות באזור המבוקש. מוסדות ממשלתיים, גם הם לרוב יתחזקו לוח דרושים משל עצמם וכך אם למשל את מחפשים עבודה בעיריית חיפה תוכלו להכנס לאתר שלהם ולמצוא לוח דרושים עיריית חיפה בפנים.

 

לפני שמגישים מועמדות למשרת דרושים בעיריית חיפה מומלץ לקרוא את הטיפים לעריכת קורות חיים ולהגשת קורות חיים למשרות ממשלתיות.

משרות הייטק בצפון

כפי שנאמר כבר בתחילת מאמר זה, חברות הייטק רבות בחרו להתמקם באזור הצפון וחלקן אפילו חברות בינלאומיות כדוגמת אינטל חיפה וIBM חיפה. וזה לא קרה בטעות- הקרבה למוסדות להשכלה גבוהה כמו אוניברסיטת חיפה ובעיקר הטכניון מאפשרות למוסדות הללו לגייס בכל שנה עשרות סטודנטים למקצועות ההנדסה. אך גם אם אתם לא מחפשים משרת סטודנט בהייטק אלא בעלי נסיון בתחום, זה עדיין רעיון טוב להכנס לאתר החברה ולחפש שם מודעות דרושים. אומנם פעמים רבות החברות הגדולות ימקמו את המשרות שלהן בלוחות דרושים אבל תמיד שווה לנסות חיפוש של מודעת דרושים באינטל. באותה צורה ישנם מרכזי תעשיה שמרכזים בתוכם מקומות עבודה רבים, כדוגמת גן התעשייה תפן באיזור הגליל המערבי שגם הם מקור טוב למשרות הייטק ושווה לחפש אילו חברות ממוקמות במרכזי תעשיה ולראות האם יש להן משרות פנויות.

התאחדות התעשיינים בישראל – מרחב צפון

זוהי השלוחה הצפונית של ארגון ההתאחדות בישראל. הארגון מתפעל אתרים שונים שחלקם נועדו לעודד את המעסיקים בצפון לפרסם את המשרות הפנויות שלהם וחלקם לאגד את כל משרות דרושים בצפון. הם פועלים בכל הערוצים האפשריים בשביל לקדם את האינטרסים של התעשיה הצפונית בארץ ולכן אם אתם מעונינים להצטרף לתעשיה בצפון זה מקום טוב להתחיל ממנו.

 

לפני שמגישים מועמדות למשרות בצפון כדאי לקרוא את המאמר שלנו על כתיבת קורות חיים ועל חיפוש עבודה חכם בלוחות דרושים.           

 

 

מאמרים מרכזיים – לוחות דרושים

עבודה זמנית בלוחות דרושים

עבודה זמנית בלוחות דרושים

עבודה זמנית בלוחות דרושים, איך למצוא, לסנן ולבחור את המשרה הטובה ביותר! עבודה זמנית קבועה או עבודה זמנית בשביל להרוויח - איך ומתי לחפש בלוחות דרושים.

חיפוש עבודה באפליקציות

אפליקציות לחיפוש עבודה

מחפשים עבודה גם בסמארטפון? הכנו רשימה של אפליקציות לחיפוש עבודה כדי שתוכלו לחפש מכל מקום ובכל זמן.

דרושים מלצרים

דרושים מלצרים

משרות מלצרות - כל מה שצריך לדעת, איפה מחפשים ועל מה חשוב להקפיד כשמדברים עם הבוס.

לכל המאמרים >>

שאלות ותשובות – לוחות דרושים

לכמה לוחות דרושים צריך להרשם בשביל למצוא עבודה?

תשובה:  כאשר אתם מחפשים עבודה אין צורך להרשם ליותר...

איך מוצאים לוחות דרושים באינטרנט?

תשובה: יש הרבה מאוד לוחות דרושים באינטרנט וזה קל למדיי...

כמה קורות חיים צריך לשלוח ביום בשביל למצוא עבודה?

תשובה:  בשביל למצוא עבודה צריך לשלוח כל יום קורות...

לכל השאלות והתשובות >>
אודות   |   יצירת קשר   |   מפת האתר   |   קישורים   |   תקנון   |   פרסמו אצלנו