למה לי לחפש עבודה במלצרות בלוחות דרושים?

 

 


 
 
 
 
 
 
 

דרושים מלצרים, פקידי קבלה למלונות יוקרתיים,אחמ"שים וברמנים למסעדה בתל אביב – אם אתם מחפשים עבודה יותר מיום בטוח שנתקלתם במאות מודעות מהסוג הזה.אז למה בעצם עדיף להכנס ללוח דרושים ולהתחיל לשלוח קורות חיים לכל מיני משרות ולא להכנס למסעדה בשכונה או למקום שאוהבים ללכת אליו בימי שישי עם החברה ולשאול האם הם מחפשים מלצרים?

מלצרות היא מקצוע לכל דבר והשלב הראשון לכך שהסביבה והמעסיקים יקבלו את הנושא ברצינות היא שאתם תתיחסו לעבודה במלצרות ברצינות. החלטתם למלצר כי אתם רוצים הרבה כסף במהירות? החלטתם למלצר כי זאת משרת סטודנטים האופטימלית בשבילכם – כך או אחרת אתם עומדים לעבוד בעבודה גופנית קשה ומין הראוי שלפני שאתם קופצים למים תעשו מחקר מקדים בסיסי בכדי להבטיח כי התנאים שתקבלו ומקום העבודה שתבחרו יהיו הטובים ביותר.

 עבודה במלצרות - מה חשוב לדעת?

שביתת המלצרים לפני מספר שנים חשפה בפני הציבור את קצה הקרחון בנוגע לבעיות ההעסקה של מלצרים ורובן לא נפתרו עד היום.אין צורך כי תמנעו לעבוד במלצרות בגלל שיש מעסיקים לא טובים, לצערינו מעסיק לא טוב יכול להמצא בכל תחום עיסוק אבל כדאי שקודם כל תדעו את זכויותיכם ובנוסף תחפשו עבודה במקומות מכובדים שמשקיעים בגיוס הצוות - זמן, מאמץ וכסף כדי ליצור קבוצת עובדים איכותית.
לכן כאשר אתם מחפשים במודעות דרושים מלצרים בלוחות דרושים שימו לב לא רק לשכר שהמעסיקים מציינים אלא גם לאפשרויות הגעה אם מדובר במקום שמרוחק מכם – יש מעסיקים שמארגנים הסעות קבוצתיות למלצרים, לכמות משמרות שבועית, לתנאי העסקה – עובדי קבלן או עובדי המקום. כל הסעיפים הללו באם הם מופיעים במודעת הדרושים או שצריך לשאול עליהם במפורש את המעסיק הם חשובים וחבל לוותר עליהם ובכך לפגוע בזכויות שלכם. בנוסף חשוב להקפיד על הסעיפים הבאים כאשר אתם באים לדבר עם המעסיק הפוטנציאלי:
שכר מינימום, חתימה על חוזה עבודה, דמי הבראה, ימי חופשה, ימי מחלה, תשלום עבור שעות נוספות ונסיעות.
אין שום סיבה להתבייש או להרגיש שלא בנוח כאשר אתם מעלים את הנושאים הללו, מלצרים עובדים קשה מאוד ויש להם את הזכות לקבל תנאים סוציאלים כמו כל עובד אחר ומעסיקים הגונים גם יתעקשו בעצמם להסביר לכם את מה שצריך בשביל למנוע חוסר מודעות והעסקה לא הוגנת.

זכרו שמלצרים דרושים בהרבה מאוד מקומות ולכן זה ממש לא נורא אם המקום הראשון שאליו אתם פונים לא מתאים לכם מסיבה כלשהיא, יש עוד כל כך הרבה אפשרויות אחרות לעבודה במלצרות שבטוח תמצאו את המשרה המתאימה.

 

היתרון של לוחות דרושים בחיפוש משרת מלצרות אם כן הוא ביכולת לעבור על כמות גדולה של משרות מהאזור שלכם בזמן קצר.ובנוסף אתם מקבלים תמונת מצב שלמה יותר בנוגע לכמות המשרות הפנויות נכון לרגע חיפוש העבודה ויכולים לשלוח קורות חיים בכמה לחיצות עכבר מבלי לצאת מהבית בכלל.      

 

לקריאה נוספת בדקו את המאמר איך לחפש עבודה זמנית בלוחות דרושים ואיך כותבים נכון קורות חיים

 

אודות   |   יצירת קשר   |   מפת האתר   |   קישורים   |   תקנון   |   פרסמו אצלנו