כתיבת קורות חיים – איך כותבים קורות חיים?

כתיבת קורות חיים

כתיבת קורות חיים מקצועית

 

כתיבת קורות חיים איננה מלאכה מסובכת. צריך להכיר את פורמט קורות החיים המקובל ולשווק את עצמכם בצורה הצנועה והמכירתית ביותר (אם נראה לכם שיש ניגודיות בין מכירתיות לצניעות, זה בדיוק מה שנלמד אתכם באתר זה).
מטרתנו, לעזור לציבור מחפשי העבודה בכתיבת קורות חיים שישקפו את יכולותיהם במידה הרבה ביותר וכן שליחת קורות חיים בצורה נבונה. לפניכם דוגמות קורות חיים ומדריכים לכתיבת  קורות חיים ושלל המאמרים.
אם אתם מחפשים עבודה, כדאי שתעזרו גם בכלי מקצועי לכתיבת קורות חיים, ובנוסף כדאי למקד מאמצים באתר אחד המרכז את כל המידע, דוגמת זה גם אם מבקשים כמה שקלים להרשמה, הרווח אם תמצאו משרה טובה לפני אחרים, בלתי ניתן להשוואה. בידקו עכשיו!
 
   
 

לפני שאתם מתחילים לכתוב קורות חיים, הקדישו כמה דקות לקריאת המדריכים שלנו בנושא כתיבת קורות חיים:

 

  • איך לכתוב קורות חיים מעולים - כיצד להבליט את הישגיכם ולהצניע את כשלונותיכם, איך לתאר בקורות חיים את התכונות הטובות שלכם מבלי להיתפס כשחצנים.
  • קורות חיים באנגלית - כיצד לכתוב קורות חיים באנגלית, מה מקובל להזכיר בקורות חיים באנגלית ולא מקובל בעברית ומהם הביטויים המקבילים באנגלית לאלו המופיעים בקורות חיים בעברית (ובקיצור איך בכלל כותבים באנגלית "קורס מכי"ם"...?).
  • קורות חיים לדוגמא - קורות חיים לדוגמא, כולל קובץ קורות חיים להורדה (קובץ וורד קורות חיים) שממנו ניתן להכין לעצמכם קורות חיים ושיחסכו לכם חלק גדול מהעבודה.
  • פורמט קורות חיים - לימדו איך צריך להיראות המבנה של קורות החיים שלכם בכדי שתציגו את עצמכם בצורה האפקטיבית ביותר.
  • דוגמאות לקורות חייםדוגמאות של קורות חיים מכל הסוגים והמינים שרלוונטים לכם כדי שכתיבת קורות החיים שלכם תהיה מהירה ותקבלו רעיונות מדוגמאות רלוונטיות של קורות חיים אמיתיים.
  • מכתב מקדים - מהו מכתב מקדים ואיך נראה מכתב מקדים שכתוב היטב. כיצד למצות את הדבש מקורות החיים ולעורר במעסיקים רצון לזמן אתכם.
 
לאחר שתסיימו לכתוב את קורות החיים שלכם, תוכלו להשתמש בשירותי הפצת קורות חיים. אם אתם מובטלים כעת, היכנסו עכשיו וקראו על דמי אבטלה באתר. הבינו מהם זכויותיכם וודאו כי אתם מקבלים את סכום דמי האבטלה המגיע לכם. בנוסף, יכול מאוד להיות שאתם  זכאים להחזרי מס, בצעו בדיקה מהירה והרוויחו.
 
 
כתיבת קורות חיים מעולים היא כרטיס הביקור שלכם בפני מעסיקים פוטנציאליים עתידיים. קורות חיים הכתובים בצורה טובה יסייעו לכם לעבור את הסינון הראשוני וכן יובילו אתכם המהלך הראיון בהמשך הדרך.
 
 
 אם אינכם יודעים היכן להתחיל, קראו את המאמר דוגמאות של קורות חיים וקבלו רעיונות לכתיבת ושיפור קורות החיים שלכם.

 

 

מאמרים מרכזיים – כתיבת קורות חיים

קורות חיים לדוגמא

קורות חיים לדוגמא

קורות חיים לדוגמא, אשר יאפשרו לכם להעתיק במהירות וליצור קורות חיים משלכם. לצד דוגמאות נוספות.

מכתב מקדים

מכתב מקדים

מהו מכתב מקדים ואיך נראה מכתב מקדים רצוי. כיצד להוציא את הדבש מקורות החיים שלכם ולהעבירו באמצעות מכתב מקדים שיעורר את המעסיקים להתקשר אליכם.

קורות חיים באנגלית - קורות חיים מוכנים

קורות חיים באנגלית

כיצד לכתוב קורות חיים באנגלית. הסבר מהיר הכולל דוגמא של קורות חיים באנגלית ודוגמאות נוספות לביטויים נפוצים באנגלית.

קורות חיים למשרת מנהל מכירות

דוגמא לקורות חיים למנהל מכירות

אם אתם מחפשים עבודה כמנהל מכירות ורוצים לשפר את קורות החיים עם כמה טיפים מנצחים - המאמר הזה הוא בשבילכם! כולל דוגמא לקורות חיים של מנהל מכירות.

לכל המאמרים >>

שאלות ותשובות – כתיבת קורות חיים

כמה עמודים צריכים להיות בקורות חיים טובים?

תשובה: קורות החיים האידיאלים הם בני עמוד אחד. יחד עם...

אילו פרטים כדאי או אפשר להסתיר בקורות חיים?

תשובה: יש פרטים שאינם חובה להצגה בקורות חיים, גם אם הדבר...

כיצד כותבים קורות חיים מצויינים?

תשובה: בכדי לכתוב קורות חיים מצויינים, כדאי שיהיו לכם...

איך בונים קורות חיים למשרה?

תשובה: לבנות קורות חיים למשרה מסוימת זו האומנות האמיתית....

לכל השאלות והתשובות >>
אודות   |   יצירת קשר   |   מפת האתר   |   קישורים   |   תקנון   |   פרסמו אצלנו